anim
bglogo

Email

Nemáte ještě založenou žádnou e-mailovou schránku nebo chcete mít další? Vůbec nezáleží na tom, jestli jste již naším zákazníkem jiných služeb. E-mailovou schránku si u nás může založit úplně každý. Naše e-mailové schránky jsou o velikosti 100 MB. Velikost odesílané zprávy může mít včetně příloh až 20 MB v případě, že používáte e-mailového klienta. Jako e-mailové klienty doporučujeme používat například program Outlook Express nebo Mozilla Thunderbird. Oba tyto programy slouží pro příjem, odesílání a archivaci e-mailových zpráv. Máme je sami ověřené v praxi a fungují bezchybně. K Vašim e-mailům můžete také přistupovat přes takzvaný Webmail, který najdete přímo na webové stránce. Zde si můžete provádět základní nastavení jako je například změna hesla, vytváření nových složek, vytváření adresáře a podobně. Můžete si u nás zřídit e-mail v libovolném tvaru s doménovými názvypriklad@netdeluxe.cz, priklad@smartnet.cz, priklad@slavkov.net, priklad@bucovice.net. V případě zájmu o novou schránku použijte Registrační formulář. Přihlašovací údaje k nové e-mailové schránce Vám přijdou formou SMS.

V případě jakýchkoliv potíží s poštovní schránkou nás kontaktujte pomocí formuláře pro rychlý dotaz.

Email

Přesto, že dostupnost služby je velice vysoká není nijak garantovaná a neručíme jak za úplnost tak za archivaci přenášených zpráv a příloh. V případě poškození či ztráty zpráv neneseme žádnou zodpovědnost za vzniklé škody.

Vyhrazujeme si právo nezaložit schránku s názvem, který budeme považovat za nevhodný nebo nemorální, vše je plně na našem uvážení.

Plně si vyhrazujeme právo kteroukoliv e-mailovou schránku zrušit bez nároku na náhradu ztracených zpráv. V případě tohoto zákroku bude majitel schránky vyrozuměn pět pracovních dní před zrušením a to e-mailem do dané schránky.

Hlavní stránka