anim
bglogo

Satelitní digitální příjem DVB-S/S2

Satelitní digitální příjem DVB-S/S2

Vysílání satelitní digitální televize (DVB-S/S2) je již řadu let zavedenou technologií pro příjem televizního vysílání z celého světa. Vysílání je realizováno pomocí družic pohybujících se na orbitální dráze kolem Země. K příjmu je nutná venkovní parabolická anténa s konvertorem (LNB) a satelitní přijímač (receiver) s dekódovací kartou. Dnes se již vyrábí i některé typy televizorů přímo se zabudovaným satelitním tunerem.

Naše firma provádí instalace satelitních kompletů, pozáruční servis a opravy satelitních přijímačů, měření signálu přímo u zákazníka, rekonstrukce, opravy a montáže televizních rozvodů. Dodáme veškeré komponenty od parabolických antén přes satelitní přijímač až po příslušenství včetně dekódovací karty. Zdarma provedeme obhlídku situace u zákazníka, provedeme měření a navrhneme vhodný způsob řešení.

Výhody a možnosti přijmuVýhody a možnosti přijmu

  možnost přijmu velkého množství programů z celého světa (kódované i nekódované)
  velké množství vysílaných programů ve vysokém rozlišení (High Definition)
  pokrytí signálem téměř v celé střední Evropě

Pokrytí satelitním signálem DVB-S/S2Pokrytí satelitním signálem DVB-S/S2

Pokrytí signálem DVB-S/S2 z družic Astra, které se nejčastěji používají pro příjem českých programů by mělo být v celé střední Evropě, přesto se niky nedá s jistotou říct zda-li bude signál právě u Vás v požadované síle a kvalitě. V některých lokalitách se může stát, že ve výhledu na družici překáží např. výšková budova, strom nebo terénní nerovnost. V případě zájmu o tento způsob přijmu doporučujeme objednat si u nás bezplatné měření signálu přímo na místě, kde chcete vysílání přijímat.

 

CeníkCeník

Ceny všech komponentů potřebných pro příjem signálu DVB-S/S2 stanovíme přesně až po určení rozsahu budoucí instalace. Všechny ceny jsou smluvní.

 

Opravy a pozáruční servis přijímačůOpravy a pozáruční servis přijímačů

Provádíme opravy a pozáruční servis přijímačů satelitního digitálního vysílání. V případě poruchy nám můžete přijímač zaslat poštou na naši adresu a my Vám jej po opravě vrátíme zpět. Nemusíte tak zdlouhavě hledat žádného opraváře ve Vašem okolí. Po diagnostice a zjištění závady Vás budeme nejprve kontaktovat s cenou opravy. V případě, že cena opravy bude rentabilní (úměrná k ceně nového přijímače) a o opravu budete mít zájem, opravu provedeme.

 

Zjednodušené příklady zapojeníZjednodušené příklady zapojení

Zjednodušený příklad zapojení

Hlavní stránka