anim
bglogo

Pozemní digitální příjem DVB-T

Pozemní digitální příjem DVB-T

Vysílání pozemní digitální televize (DVB-T) je novou technologií, která již několik let pomalu nahrazuje klasické analogové televizní vysílání. K příjmu je nutná venkovní nebo pokojová anténa a přijímač. Jako přijímače se dnes používají takzvané set-top-boxy. Může posloužit set-top-box, který se připojí ke sávajícímu televizoru nebo televizor, který již má zabudovaný digitální tuner. Digitální tuner má dnes již prakticky zabudovaný každý nový televizor.

Naše firma provádí servis a opravy přijímačů, měření signálu přímo u zákazníka, rekonstrukce, opravy a montáže televizních rozvodů. Dodáme veškeré komponenty od antén přes set-top-boxy až po příslušenství. Zdarma provedeme obhlídku situace u zákazníka, provedeme měření a navrhneme vhodný způsob řešení.

Výhody a možnosti přijmuVýhody a možnosti přijmu

  možnost přijmu většiny českých a slovenských programů (dle lokality)
  velice nízké pořizovací náklady potřebných komponentů
  neplatíte žádné měsíční poplatky za přijímané programy

Pokrytí signálem DVB-TPokrytí signálem DVB-T

Pokrytí signálem DVB-T se postupně rozšiřuje na celou Českou republiku, přesto se niky nedá s jistotou říct zda-li bude signál právě u Vás v požadované síle a kvalitě. V případě zájmu o tento způsob přijmu doporučujeme objednat si u nás bezplatné měření signálu přímo na místě, kde chcete vysílání přijímat.

 

CeníkCeník

Ceny všech komponentů potřebných pro příjem signálu DVB-T stanovíme přesně až po určení rozsahu budoucí instalace. Všechny ceny jsou smluvní.

 

Opravy a pozáruční servis přijímačůOpravy a pozáruční servis přijímačů

Provádíme opravy a pozáruční servis přijímačů digitálního vysílání. V případě poruchy nám můžete přijímač zaslat třeba poštou na naši adresu a my Vám jej po opravě vrátíme zpět. Nemusíte tak zdlouhavě hledat žádného opraváře ve Vašem okolí. Po diagnostice a zjištění závady Vás budeme nejprve kontaktovat s cenou opravy. V případě, že cena opravy bude rentabilní (úměrná k ceně nového přijímače) a o opravu budete mít zájem, opravu provedeme.

 

Zjednodušené příklady zapojeníZjednodušené příklady zapojení

Zjednodušený příklad zapojení

Hlavní stránka