anim
bglogo
Proč s námi?
nabidka
Partneři
ripe
telematika
ipex
sledovanitv-cz
forpsi
siklu
tp-link
cisco
netis

logom

O firmě

Firma Aleš Tesáček – NetDeluxe.cz je poskytovatel připojení k síti Internet na jižní Moravě. Zabýváme se připojením našich zákazníků k síti Internet prostřednictvím vlastní rozsáhlé bezdrátové i kabelové sítě “Smartnet.cz”. Pokrýváme oblast od Bučovic a okolních obcí přes Marefy, Křižanovice, Hodějice, Slavkov u Brna, Křenovice, Vážany nad Litavou, Hrušky, Velešovice, Holubice a další lokality v okolí. Pokrytí sítě “Smartnet.cz” stále rozšiřujeme a pevně doufáme, že v budoucnu budeme moci připojit každého z Vás. Prostřednictvím této sítě se snažíme nabízet zákazníkům maximální množství služeb a komfortu k jejich užívání s co možná nejvyšší dostupností a stabilitou, která je pro nás nejdůležitější. Klademe velký důraz na profesionální servis s krátkou reakční dobou. Kvalita naší sítě je podložená používáním technologií světoznámých značek, jako je například Alcoma, Summit, Motorola, MikroTik, Cisco, Dell, Maipu, Signamax a další. Celá síť “Smartnet.cz” má vlastní centralizovaný dohledový systém a je primárně připojena k optickému kabelu společnosti ČD-Telematika a.s. Tato společnost je členem sdružení NIX.CZ a tím nám zaručuje nejvyšší kvalitu a dostupnost poskytovaných služeb. V průběhu roku 2010 se nám podařilo získat od sdružení RIPE NCC vlastní autonomní systém a tím jsme se plně osvobodili od závislosti užívání propůjčených veřejných IP adres od našeho poskytovatele a získali tak možnost přidělovat vlastní adresní bloky dále našim koncovým i firemním zákazníkům. Portfolio námi poskytovaných služeb nezahrnuje pouze službu přístupu k síti internet, ale nabízíme také možnost levného telefonování přes internet (VoIP) či zajištění přijmu digitální televize z pozemního nebo satelitního, digitálního vysílání v kvalitě SD/HD. Vyřešíme správu Vaší firemní sítě a v neposlední řadě webhostingové a mailhostingové služby. Jsme schopni pro Vás vybudovat firemní nebo domácí síť, postaráme se o Váš firemní server, popřípadě doporučíme vhodný upgrade.

Naše firma vznikla na základě původní myšlenky vytvoření drobné komunitní bezdrátové sítě ve Slavkově u Brna, za účelem propojení několika přátel a známých, kteří se problematikou informačních technologií a výstavbou sítí LAN/WAN zabývali již mnoho let v bývalém zaměstnání. Vzhledem k nepředpokládanému množství zájmu o připojení k naší síti a na základě vítaného individuálního přístupu ke každému jednotlivci, pro nás bylo existenčně nutné začít řešit také stránku legislativy a tím jsme k 1.1. 2008 oficiálně vstoupili na trh telekomunikačních služeb jako ISP (internet service provider) a stali se tak další alternativou připojení k síti Internet pro lokalitu Slavkov u Brna a širokého okolí.
naše služby poskytujeme na základě osvědčení od ČTU k poskytování služeb
Telekomunikační a hlasové služby naše firma poskytuje na základě osvědčení ČTU č. 2237 podle ustanovení §14 ost. 1 zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích. Licence je vydána pro území Jihomoravského kraje.

Hlavní stránka